Kancelaria Adwokacka Chodzież

O kancelarii

Agata Malinowska - adwokat

Członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Adwokat Agata Malinowska ukończyła studia magisterskie na kierunku prawo, następnie kontynuowała naukę podczas aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. Przez lata zdobywała cenne doświadczenie i umiejętności w renomowanych poznańskich kancelariach adwokackich.

Po złożeniu egzaminu adwokackiego rozpoczęła wykonywanie zawodu adwokata w ramach kancelarii indywidualnej.

Specjalizuje się głównie w prawie cywilnym, karnym i gospodarczym. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych procesów sądowych.

Brała udział w szkoleniach dla prawników, a także konferencjach naukowych gromadzących adwokatów z całego świata. Czynnie uczestniczy w szkoleniach z zakresu wielu dziedzin prawa stale zwiększając swoje kompetencje.

Spędziła setki godzin na salach rozpraw biorąc udział w rozprawach cywilnych i karnych. Wykorzystując zdobyte doświadczenie koncentruje się na obsłudze prawnej klientów indywidualnych w zakresie szeroko rozumianych spraw cywilnych, gospodarczych, rodzinnych, spadkowych administracyjnych i prawa pracy.

Adwokat Agata Malinowska biegle posługuje się językiem angielskim (posiada Certificate in Advanced English (CAE)), w tym angielskim prawniczym, oraz językiem niemieckim (posiada certfikat Zentrale Mittelstufenprüfung).

Skontaktuj się z nami

Pilnie potrzebujesz porady prawnej?
Wyślij zapytanie lub zadzwoń. Szybko otrzymasz profesjonalną pomoc prawną.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Malinowska
Naczelna Rada Adwokacka

ul. Grudzińskich 13, 64- 800 Chodzież
NIP: 607-00-85-915
REGON: 368325760


Numer rachunku bankowego:
Bank Pekao S.A. 88 1240 3709 1111 0010 7562 2023


Godziny pracy biura:
pon. - pt. 9:00 - 17:00


phone+48 600 217 943

mailbiuro@adwokatchodziez.pl

Wyślij zapytanie